Body Lab

featured

Body Lab fit bir vücuda sahip olmak isteyenler için geliştirilmiş son teknoloji ürünüdür. Konforunuzdan ödün vermeden karın, kalça, kol ve bacak kaslarını geliştirmek için tasarlanmıştır. Kasları çalıştırırken uygulama bölgesinde biriken yağları da parçalamaya yardımcı olur.

Kasların kuvvetli olması vücudun sıkı, dik ve estetik bir görünüme kavuşmasını sağlar. Aynı boy ve kiloda iki insandan biri daha kilolu, yaşlı ve yorgun bir görünüme sahip olabilir. Bunun nedeni sıkı bir vücuda sahip olacak kadar kasları geliştirmemektir. Özellikle karın kaslarını kuvvetlendirmek dik ve estetik bir görünüm elde etmeyi sağlar.

Zamanla yer çekimine yenik düşen bölgeleri doğal yöntemlerle, ameliyatsız olarak yıllar öncesine döndürebilmek için kasları kuvvetlendirmek gerekir. Beslenmeye dikkat edip, spor yapmak bazen yeterli gelmeyebilir bazen de uzun zaman gerektirir. Vücut hatlarınızı istediğiniz görünüme kavuşturmak için Body Lab konforlu bir şekilde süreci kısaltmanızı sağlıyor. Uzman kontrolünde doğru bölgeye, doğru tedavi uygulandığında yoğun diyet ve spor etkisi gösterdiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Kimler ve hangi bölgeler için uygulayabilir?

Kadınlar da erkekler de hayal ettikleri vücuda kavuşmak için Body Lab tedavisine başvurabilir. Çift başlığı sayesinde aynı anda iki kol, iki bacak, geniş karın bölgesi, popoya uygulanabilir. Karın bölgesindeki kasları harekete geçirerek yağları parçalar. Beslenmeye dikkat edilip, düzenli spor yaparken uygun seans sayısında Body Lab programı da uygulandığında, bugüne kadar hiç görünmeyen karın bölgesi kasları ortaya çıkacaktır. Özellikle erkekler için spor salonlarında ağırlık kaldırarak elde edilmeye çalışılan kol ve bacak kasları Body Lab ile ağrısız, ameliyatsız, çok daha kısa sürede sağlanmaktadır. Squat gibi birçok hareketi yaparak oluşması beklenen sıkı ve dik kalçaları çok daha az emek vererek elde edebilirsiniz.

Body Lab kimlere uygulanmaz?

Vücudunda kalp pili, elektronik implant, metal implant bulunanlara,

Akciğer yetmezliği olanlara,

Gebelik döneminde olanlara,

Kanser tedavisi görenlere,

Büyüme çağındaki çocuklara,

Derin ven trombozu olanlara,

ve baş bölgesine kesinlikle uygulanmaması gerekmektedir.

Body Lab tedavisi ağrı yapar mı?

Tedavi sırasında herhangi bir ağrı olmamaktadır. Seans sonrasında günlük hayata devam edilebilir. Kasları yüksek tempo ile harekete geçirmesi nedeniyle bazı hastalar birkaç gün yorgunluk hissedebilir. Uzun süre spor yapmayan kişilerin spora başladıktan sonraki günlerde hissettiği yorgunluğa benzer bir durumdur ve normal karşılanır.

Body Lab tedavisi etkili mi?

Uzmanlar tedavinin etkisi için sağlıklı beslenme, yüksek yaşam kalitesi ve düzenli spordan vazgeçilmemesi gerektiğini önermektedir. Olumlu sonuç alınabilmesi için seans aralıklarının ve sürekliliğinin takip edilmesi gerekmektedir.

Body Lab

Yorumlar kapalı.