Cilt Analiz Cihazı

featured

Cilt analiz cihazı olarak bilinen Quantificare life viz mini; sadece bir cilt analiz cihazı değildir.

Görüntüleme 2D ve 3D olarak yapılabilir.

Quantificare life viz mini cilt analiz cihazı ile kişinin cilt yapısını analiz ederken; kendi yaş grubundaki kişilere oranla kıyaslama yapmak da mümkün olmaktadır. Kişinin cildindeki kırışık, yağ oranı, gözenek genişliği, kırmızı ve kahverengi noktalar, düzensizlik kriterleri temel alınarak değerlendirme yapılmaktadır
3D görüntüleme ile kırışıklık derinliği ve gözenek çaplarındaki düzelmeyi de göstermek mümkündür.

Yapılan estetik uygulamaların başarısını değerlendirirken çekilen fotoğrafın kalitesi, Uygulamalardan önce ve sonra, fotoğrafların aynı ışık ve pozisyonda çekilmesi çok önemlidir. Quantificare life viz mini Etkinliği objektif olarak ölçebilmeyi sağlar.

Cilt ve cilt altı değerlendirmeyi; lensleri yardımıyla ve özel bir analiz programı ile hem görsel hem de matematiksel olarak sağlar. Simülasyon programı ile işlem sonrası nasıl görüneceği kişiye önceden gösterilebilir. Yapılan dolgu uygulamasından sonra cilt altında ne kadar dolgu olduğu, daha fazla uygulamanın gerekli olup olmadığı da belirlenebilmektedir.
Quantificare life viz mini ile Elde ettiğimiz bilgiler doğrultusunda kişiye özel tedavi protokolü oluşturmak mümkün olmaktadır. Uygulanan tedavi sonrasında meydana gelen düzelmeyi de ole objektif olarak değerlendirmek bu sayede mümkün olmaktadır.

Bazen tek bir görüntü binlerce kelimeye bedel olmaktadır.

Ahu BirolCilt Analiz CihazıDermatolog

Cilt Analiz Cihazı

Yorumlar kapalı.