Onda Cool Waves

featured

ONDA Soğuk Dalga Terapisi Nedir?

Onda Soğuk Dalga Terapisi elektromanyetik dalgalar tarafından yönlenen ve yüksek frekanstaki akıllı mikrodalgaları kullanan selektif bir vücut şekillendirme yöntemidir.

2018 en yenilikçi estetik cihaz teknolojisi ödülüne sahiptir.

ONDA Soğuk Dalga Terapisi Kullanım Alanları Nelerdir?

Lokalize yağ tedavisi:

Deri altı yağ dokusunda hücre zarında hasar meydana gelir. Bunun sonucunda akışkan hale gelen yağ, idrar yolu ile vücuttan atılır

Selülit tedavisi:

Yağ globulleri arasında bulunan fibröz bantları hedef alarak portakal kabuğu görünümünü ortadan kaldırmaktadır.

Deri sıkılaştırma:

Tedavi sonucunda deri altında yeni kolajen oluşumu hedeflenmektedir.

ONDA’nın diger vücut sekillendirme cihazlarindan farkı nedir?

Vücudumuz için belirli görevleri olan ve bir organ sayılan yağ hücrelerini yok etmek; olası istenmeyen riskler oluşturabilir. Onda’nın etki mekanizması ise hücreleri yok etmek yerine, bu hücrelerin doğal metabolizmasını uyararak eski hallerine döndürmek esasına dayanır, bu teknoloji ile çalışan tek cihazdır. Sistemin en büyük farkı sadece yağ hücrelerini hedef alması, güvenli, etkili ve invazive olmayan bir şekilde etki göstermesidir.

Mikrodalga teknolojisi ile inatçı yağ hücrelerine yüksek etki görülmekte, ilk uygulamadan itibaren yağ hücrelerini tahrip etmektedir,

ONDA Soğuk Dalga Terapisi Kaç Seans Uygulanır?

Onda’nın etkisi tek seansta bile belli olmakta ve seans süreleri ortalama 10 dakikada tamamlanmaktadır. Ayni bolgeye ikince kez tedavi minimum 4 hafta sonra uygulanabilir.

Uygulamaya baslamadan kac seans tedavi gerektigini soylemek mumkun degildir. Kisinin yasam sekli, aktivitesi, beslenme aliskanligi sonuc uzerinde etki gostermektedir.

ONDA Soğuk Dalga Terapisi Uygulanırken Acı Hissi olur mu?

Özel bir teknoloji ile üretilmiş başlık içerisindeki soğutma sistemi sayesinde tedavi uygulanan kişi ağrı, acı hissetmemektedir..

ONDA; Selülit, bölgesel incelme ve sıkılaşmada etkili olan dünyadaki tek sistemdir.

Onda Cool Waves

Yorumlar kapalı.