Ameliyatsız göz kapağı estetiği nasıl yapılır?

Ameliyatsız göz kapağı estetiği nedir?

Göz kapağı estetiği nedir?

Ameliyatsız göz kapağı estetiği öncesi ve sonrası

Ameliyatsız göz kapağı düşüklüğü tedavisi mümkün mü?

Ameliyatsız göz kapağı estetiği fiyatları nedir?

Göz kapağı sarkması yaşımız ilerledikçe, cilt kalitemizin düşmesi ve elastikiyetimizi kaybetmemize bağlı olarak belirir ve hastalarımızı rahatsız eder.

Yüzümüzün en ince ve hassas derisinin bulunduğu bölge göz çevremizdir. Eğer göz çevremizde kırışıklıklar, hafif torbalanmalar, yüzeysel lekeler, elastikiyet kaybı ve sarkma var ise ameliyatsız göz kapağı estetiği için uygun adayız demektir.

Burada hastanın beklentisi ve sorunun büyüklüğü oldukça önemlidir. Hasta eğer cerrahi müdahale için uygun ise onu farklı bir yere yönlendirmek gerekir eğer siz uygun aday olduğunuzu düşünüyorsanız Doç.Dr Ahu Birol Kocaalp kliniğine ameliyatsız göz kapağı estetiği görüşmesi için gelebilirsiniz.

Kliniğimizde ameliyatsız göz kapağı tedavisi için fraksiyonel lazer cihazını tercih etmekteyiz. Fraksiyonel lazer , non-ablatif bir lazer sistemidir. Ciltte soyulmaya neden olmaz, basit anlatımı ile ciltte hasar oluşturulur. Bu hasarlar iyileşirken yeni hücreler, yeni kollajen ve elastin lifleri üretilir.  Cilt kalitesi artar, ince kırışıklıklar kaybolur, yüzeysel lekeler kaybolur, gözenekler küçülür ve cilt sıkılaşır.

Fraksiyonel lazer (you laser) ile ameliyatsız göz kapağı tedavisi sonrası iyileşme süresinin olduğu unutulmamalıdır. Bu iyileşme 1 hafta ile 10 gün arasında da cildin durumuna göre değişim gösterebilir. İyileşme sonrası eğer ihtiyaç duyulur ise seans sayıları artabilir. Tek seans ile mutlu olabilecek hastalarımız olduğu gibi 2 ve ya 3 seans ameliyatsız göz kapağı estetiği tedavisi alması gereken hastalarımızda olabiliyor.

Fraksiyonel lazer (you laser) 2022 fiyatları için www.ahubirol.com sitesini ziyaret etmeyi unutmayın…

Fraksiyonel lazer (you laser) tedavisi sonrası ağrı ve acı oluyor mu?

Ameliyatsız göz kapağı tedavisi sırasında ağrı acı minimuma inmesi için soğuk hava desteği veya anestezik krem desteği vermekteyiz.

Genel anestezi olmadan ve kesik atılmadan göz kapağı estetiği olmak istiyorsanız Doç.Dr Ahu Birol Kocaalp Kliniğinde randevu oluşturmayı unutmayın.

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir