Ameliyatsız sıkılaşma mümkün mü?

Doç.Dr Ahu Birol Kocaalp olarak ameliyatsız sıkılaşma en çok soru aldığımız konulardan biridir kimi zaman genetik kimi zaman kilo alıp vermeye bağlı olarak vücutta gevşeme problemi olabiliyor. Bununla ilgili olarak kişi kendine öz güvenini kaybediyor ve sıkılaşmak istiyor kimi zaman spor ve diyet ile çözemediğimiz gevşeme problemini Onda Soğuk Dalga Terapisi ile gideriyoruz.

Elektro manyetik dalgaları kullanan dünyadaki ilk ve tek ameliyatsız vücut şekillendirme sistemi olan Onda’nın nasıl çalıştığını ise şöyle izah edelim..

En büyük farkı, yağ hücrelerini direkt olarak hedef almasında

Tıpta birçok alanda kullanılan mikrodalga enerjisinin Onda Soğuk Dalga Terapisinde estetik amaçla kullanılıyor. Bu da selülit ve ameliyatsız sıkılaşma için oldukça etkili olmasını sağlıyor.

Cerrahi müdahale ve ameliyat gerektirmeden kolaylıkla 10 dakika süren seanslar ile birlikte sıkılaşmak mümkün oluyor. Onda Soğuk Dalga terapisi işleyişi nasıl oluyor ?15*15 cm’lik alanlar işaretlenerek uygulama yapılmakta kişiye göre bu belirttiğimiz kare sayısı artabilmektedir.

Doç.Dr Ahu Birol Kocaalp olarak belirtmek gerek 4.haftada asıl etki hissedilmeye başlanıyor

Tek seansta bile etkisi belli olmaya başlayan Onda’da aynı bölgeye ikinci kez tedavi genellikle 4 hafta sonra uygulanabilir. 4. haftada ise asıl fark hissedilmeye başlar. Uygulamaya başlamadan kaç seans tedavi gerektiğini söylememiz mümkün olmamakla birlikte, kişinin yaşam şekli, aktivitesi, beslenme alışkanlığı sonuç üzerinde etki göstermektedir. Bizde kliniğimize sıkılaşmak için gelen hastalarımızı bu konuda bilgilendiriyoruz.

Onda Soğuk Dalga Terapisi için sadece 10 dakika süren seanslara ihtiyacınız var

Onda Soğuk dalga terapisi fiyat?

Onda Soğuk Dalga Terapisi nedir?

Cerrahi müdahale olmadan ameliyatsız sıkılaşma hayal değil! Daha fazlası için iletişime geçmeyi unutmayın.

Fit ve sıkı görünmek sadece 10 dakika…

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir