Ameliyatsız yüz estetiği nasıl yapılır?

Ameliyatsız cilt gençleştirme nedir?

Ameliyatsız yüz estetiği fiyatları?

Ameliyatsız cilt gençleştirme fiyatları?

Doç.Dr Ahu Birol Kocaalp kliniğinde cerrahi müdahaleye gerek kalmadan cilt gençleştirme mümkün mü bu sorulara yanıt vermeye çalışalım…

Genç ve sağlıklı bir cilt ve düzgün yaş almak her kadın hastamızın hayali. Bazı durumlarda cerrahi müdahaleye gerek kalmadan erken müdahale ile gençleşip güzelleşmek mümkün. Cilt güzelleştirmek ve cilt gençleştirmek için yapılan ameliyatsız yüz estetiği nedir ve nasıl yapılır bir bakalım…

Öncelikli olarak ameliyatsız gençleşme için gelen hastalarımızın gerçekten neye ihtiyacı olduğunu belirlemek ve uygun müdahaleyi yapabilmek çok önemlidir aksi taktirde yanlış uygulamalar ile hastalarda mutsuzluk ve boşa harcanan bütçeler olabilmektedir. Bunun için mutlaka işin uzmanına danışmayı unutmayın, ameliyatsız yüz estetiği gibi işlemleri hafife almamak gerekir.

Doç.Dr Ahu Birol Kocaalp kliniğinde ameliyatsız yüz estetiğinde hem lazer hem enjeksiyon uygulamalarından faydalanmaktayız..

1.Fraksiyonel Co2 Lazer uygulamasından bahsedelim; Ameliyatsız gençleşmede en çok kullandığımız uygulamalardan biridir,ameliyatsız yüz estetiği,ameliyatsız göz kapağı estetiği gibi bir çok alanda tercih etmekteyiz bunun yanında çatlak tedavisi,akne izi gibi bir çok cilt sorununu tedavi etmede oldukça başarılı sonuçlar almaktayız.Fraksiyonel lazer sonrası iyileşme süreci uzun olduğundan( 1 hafta-10 gün arasında) hastalarımıza işlem öncesi hazırlıklı olmaları için bilgilendirmesini yapıyoruz. İşlem soğutucu eşliğinde uygulandığı için anestezik krem ihtiyacı olmamaktadır. Tolere edemeyen kişilerde anestetik krem uygulanabilir.

2.Mikro iğneli radyo frekans (Altın İğne); Altın iğne, Mikro iğneli fraksiyonel radyo frekans uygulaması olarak da adlandırılan bir cilt gençleştirme ve güzelleştirme alanlarında kullandığımız etkili bir uygulamadır. Yaşlanma ve çevresel faktörlerden kaynaklı olarak ciltte oluşan deformasyonlar, lekelenmeler ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya, cildi daha canlı, parlak ve genç göstermeye yardımcı olur. Ciltte kontrollü hasar oluşturarak dokunun kendini yeniden yapılandırması ve toparlaması sonucunda cilt daha sağlıklı ve daha parlak hale gelmektedir.Altın iğne Mikro iğneli radyofrekans 3 yada 4 hafta arayla 3 yada 4 seans olarak , cildin ihtiyacına göre 6 ay ara ile uygulanabilirBelirli bir yan etkisi bulunmamaktadır fakat uygulama sonrası ciltte hassasiyet,morarma ve kızarıklık görülebilmektedir.

www.ahubirol.com adresinden detaylı ameliyatsız yüz estetiği hakkında bilgi alabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir