Babyface

featured

Babyface uygulaması nedir?

FDA onaylı, 1927 nm dalga boyunda lazer enerjisi ve canlandırıcı bileşiklerin (lasemd ampülleri) birlikte uygulandığı bir tedavi şeklidir. Deri altında açılan mikro kanalların iyileştirici etkisi ile deriye uygulanan ürün sinerjistik etki yaratmaktadır. Kullanılan ürünler resveratrol, retinoik asit, tranexamik asit ve c vitamini içermektedir. Uygun ürün hekim tarafından belirlenmektedir.

Babyface kimlere yapılır?

Kırışıklık azaltmak, antiaging amaçlı, koyu lekeleri hafifletme, boyun ve dekolte bölgesini gençleştirme amacı ile uygulanabilen bir tedavi şeklidir. Ayrıca cildinin mat olmasından yakınan ışıl ışıl bir cilt arzu eden herkese uygulanabilir.

Babyface sonrası cilt nasıl olur?

Baby face iki farklı modda uygulanabilir easy ve advance. Easy mod uygulamasında işlemden hemen sonra kızarıklık olur  ve ertesi gün tamamen iyileşir. Advance modda ise işlem sonrası kızarıklık, mikro kabuk oluşumu görülür ve iyileşme 4*5 gün kadar sürmektedir. Bu süre içerisinde deri daha kuru hissedilir, iyileşme tamamlanana kadar hekim tarafından önerilen onarıcı kremlerin ve güneş koruyucu önerilmektedir. Bu sürede kese, maske yapılmamalı mikro kabuklar koparılmamalıdır.

Babyface etkisi ne kadar sürer?

Önerilen 2-3 hafta ara ile 4 seanslık bir uygulamadır. Ardından üç ayda bir etkinin devamı için tedaviye devam edilebilir.

Babyface

Yorumlar kapalı.