Bölgesel kararma tedavisi var mı?

Hassas bölgelerimizden biri olan genital bölge kararma tedavisi hastalarımızı korkutabiliyor ağrı ve acı korkusu sebebiyle. Kadınlarımızı özel hayatında oldukça etkileyen ve özgüvenleri düşüren bölgesel kararma sorunu Doç.Dr Ahu Birol Kocaalp kliniğinde çözümsüz değil…

Bölgesel kararma nasıl tedavi edilir?

Biz hastalarımıza q switch lazerin teknolojisine ve gücüne güvenerek bölgesel kararma tedavisi sunuyoruz. Kliniğimizde Genital Bölge Beyazlatma ve Koltuk altı beyazlatma için tercih ettiğimiz q switch lazer yöntemi, seanslar halinde uygulanmaktadır. Lazerle genital bölge beyazlatma işlemi öncesinde, genital bölgeye anestezi krem uygulanmakta ve krem ile ağrı ve acı minimum hale gelmekte ve işlem konforlu olmaktadır.

Hasta bölgesel kararma işlem sonrası sosyal hayatına dönmesinde herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Doç.Dr Ahu Birol Kocaalp Kliniğinde fiyat bilgisi ve randevu almak için www.ahubirol.com ziyaret etmeyi unutmayın.

Kadın hastalarımın en önemli sorunlarında biri de bölgesel kararma Doç.Dr Ahu Birol Kocaalp olarak genital bölge kararma ve bölgesel kararma problemlerine yanıt vermeye çalışacağız

Özellikle genital bölge ve koltukaltı bölgesi , bölgesel kararma ile ilgili en ok şikayet aldığımız iki bölgedir.

Kadınlarda yaşın ilerlemesi, hormonal değişimler, güneş ışınlarına uzun süre maruz kalınması, gebelik ve doğum gibi birtakım sebeplerle vajina ve koltuk altın kararması meydana gelebiliyor.

Vajinada ve koltuk altı bölgesel kararma neden olur?

Vajina kararması meydana gelmesinin belli başlı sebepleri şunlardır:

Vücutta meydana gelen hormonal değişimler; kadınlarda yoğun şekilde östrojen hormonu salgılanması, genital bölgede kararma meydana getiren sebeplerden biri.

Kullanılan doğum kontrol hapları hormonel değişime sebep olur ve bölgesel kararmaya yol açar.

Doğum ve gebelik bölgesel kararmayı tetikleyebilir.

Yaşımız ilerledikçe  vücutta meydana gelen cilt yapısındaki ve hormonlardaki değişimler vajina bölgesinde ve koltuk altı kararmalarını arttırabilir.

Yanlış uygulanan lazer epilasyon uygulamaları yeterince hassas olan koltuk altı ve genital bölge kararmalarını arttırabilir.

Genital bölge kararması nasıl geçer?

Bölgesel kararma lazer

Özel bölge kararması kremi

Bölgesel kararma krem

Vajina beyazlatma fiyatları 2022

Bölgesel kararma fiyatları 2022

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir