En iyi c vitamini serumu?

C vitamini serumu faydaları nelerdir?

C vitamini ne işe yarar?

C vitamini hangi besinlerde bulunur?

C Vitamini Serumu Faydaları Nelerdir?

C vitamini serumu, gıdalardan yeterli derecede vitamin sağlanamadığı takdirde destek olarak cildimize uygulanabilir. Özellikle son yıllarda cilt rengini açma ve parlaklık kazandırmak için oldukça popüler bir cilt bakım rutini haline geldi. C vitamini serumu cildimize destek olarak pek çok katkıda bulunabilir. C vitamini cilde faydaları oldukça fazladır.

Örneğin ciltte ince çizgi görünümünü en aza indirmeye yardımcıdır. C vitamini içeren serumlar cildin nem oranını korumaya da katkı sağlar. Güneşin sebep olduğu cilt tonundaki renk eşitsizliğini düzenlemeye, akne gibi oluşumları azaltmaya yardımcıdır. Özellikle koruma faktörlü C vitamin serumları güneşin zararlı etkilerine karşı cildin korunmasına katkı sağlar. C vitamini sonrası güneş koruma asla unutulmamalıdır.

C vitamini cilde tazelik kazandırmayı ve aydınlık bir görünüm oluşturmaya destektir. Hem yorgunluk hem de stresle ortaya çıkabilen göz çevresindeki ton değişikliklerinini önler c vitamini serum.

C vitamini serumu leke oluşumunu teşvik etmez aksine ciltte lekelenmeyi azaltır doğru c vitamini ürünü için www.ahubirol.com ziyaret etmeyi unutmayın.

En iyi c vitamini serumu nedir Doç.Dr Ahu Birol Kocaalp anlatıyor.

C vitamini sadece cilt yolu ile değil besinler ile alabiliriz. C vitamini hangi besinlerde bulunur Doç.Dr Ahu Birol Kocaalp anlatıyor.

  • Portakal, mandalina, greyfurt, kivi, ananas, çilek ve daha birçok taze meyve
  • Limon
  • Kırmızı ve yeşil biber
  • Domates
  • Roka, maydanoz, marul gibi yeşillikler
  • Taze kuşburnu
  • Brokoli, lahana, ıspanak gibi sebzeler c vitaminin önemli kaynakları arasında yer alır.

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir