Kadın hastalarımızın Doç. Dr Ahu Birol Kocaalp kliniğinde ortak sorunu cilt kırışıklıkları ile mücadele konusu. Cilt kırışıklıkları ile nasıl mücadele edilir ve cilt kırışıklıkları nasıl gider bir bakalım…

Cilt kırışıklıkları nasıl gider?

Cilt kırışıklıkları nasıl önlenir?

Cilt kırışıklıklarına ne iyi gelir?

Kadın hastalarımızın Doç. Dr Ahu Birol Kocaalp kliniğinde ortak sorunu cilt kırışıklıkları ile mücadele konusu. Cilt kırışıklıkları ile nasıl mücadele edilir ve cilt kırışıklıkları nasıl gider bir bakalım…

Yaş almaya başladıkça cildimiz elastikiyetini kaybeder ve cilt kırışmaya başlar. Cilt kırışıkları özellikle kuru cilt tipine sahipsek genç yaşta önlem alınması gereken bir sorundur. Teknoloji ilerledikçe erken müdahaleler ile cilt kırışıklığını önlemek mümkündür.

Kliniğimizde birçok botoks (botulinum toksin), dolgular, cilt mezoterapileri, lazer ile cilt tedavileri (fraksiyonel lazer, altın iğne mikro iğneli radyo frekans, baby face lazer gibi cihazlar ile kişiye özel cilt kırışıklığı için tedaviler planlanır ve daha genç ve sağlıklı ve kırışıklıklardan arınmış bir cilt için uygulama yapılmaya başlanır. Size hangisinin ve ya hangilerinin uygun olduğu ise ücretsiz cilt analizi ile belirlenmektedir. Doğru tedaviyi tespit ederek cilt kırışıklıkları için uygulama yapmak oldukça önemlidir.

Botoks (Botulinum toksin) mimik kırışıklıklarına etki eden ve onları yok eden bilinen en eski anti aging tedavi yöntemlerinden biridir.

Dolgular hyaluronik asit içerir ve deriyi içeriden besler ve kırışıklık görünümünün giderilmesinde etkilidir.Yüz dolgusu, şakak dolgusu, nazolabial dolgusu, burun dolgusu, dudak dolgusu , orta yüz dolgusu gibi birçok çeşidi mevcuttur.

Cilt mezoterapileri cilde ihtiyacı olan vitamin komplekslerini vererek deri kalitesi iyileştirilir ve cildin erken kırışması önlenir ve yaşınızın en iyisi olmanız sağlanır. Cilt elastikiyeti artar ve daha genç görünüm elde edilir.

Fraksiyonel Karbondioksit lazer ile anti aging cilt gençleştirme yapmak mümkündür ,özellikle çok derin çizgileri olan hastalarımıza botoks ve dolgudan önce fraksiyonel lazer ile uygulama yapılarak cilt kırışıklıklarının hafifletildikten sonra uygulama yapılmasını önermekteyiz.

Altın iğne mikro iğneli radyo frekans anti aging tedavilerin lazer ile yapılanlarının başında gelir. Dolgu istemeyen hastalarımız için lazer ile cilt kırışıklığı önlemek mümkündür.

Baby face lazer filtresiz güzelliğinizi ortaya çıkarmak için oldukça güzel bir tedavidir. Lekeli ve gençleşmek isteyen hastalarımız için oldukça uygun cilt kırışıklığı giderici tedavilerdendir.

Cilt kırışıklığı gidermek hakkında bilgi almak için www.ahubirol.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir