Filtresiz foto paylaşmak için cilt bakım teknikleri?

Filtresiz güzellik için lazer teknolojilerden faydalanmak isteyen hastalarımızda mevcut baby face lazer,Ipl lazer,Fraksiyonel lazer,altın iğne gibi lazerler ile genç ve güzel görünmek instagram filtreleri olmadan fotoğraf çekinmek hayal değil.

Filtresiz güzellik mümkün müdür?

Her daim genç ve güzel görünmek her kadının hayali özellikle makyajsız güzel görünmek en doğal halimiz ile mümkün mü? Doç.Dr Ahu Birol Kocaalp cevabı evet kliniğimizde filtresiz güzellik için sunduğumuz bir çok güzellik uygulaması mevcut.

Bunlardan bazıları iğneli işlem gerektiren güzellik uygulamaları kimi ise lazer teknolojilerinden faydalandığımız medikal estetik işlemleri.İğneli işlemlerden çekinen hastalarımız korkmasın son teknoloji lazer cihazlarımız ile filtresiz güzelliğin anahtarı Doç.Dr Ahu Birol Kocaalp Kliniğinde…

Filtresiz güzellik için Doç.Dr Ahu Birol Kocaalp Kliniğinde cilt mezoterapi ile cildinizi içten vitaminler ile doldurun,gençlik aşıları ile nemlenin parlayın ve cildiniz yenilensin…her cildin ihtiyaçları birbirinden farklıdır buna göre ücretsiz cilt analizi ile önce ihtiyaçlarınızı tespit edelim daha sonra uygulamaya geçelim.

Yüzde kırmızılık,akne rozasea,gözenekli cilt,akneli ve yağlı cilt,kuru ve cansız cilt,hassas cilt,lekeli cilt,olgun cilt sahipseniz ve bu sorunlardan kurtulmak ve fiyat bilgisi almak için www.ahubirol.com ziyaret etmeyi unutmayın.

Yorgun gözlerden kurtulmak mümkün mü?

Sadece cilt değil göz çevreniz sizin filtresiz fotoğraf paylaşmanıza engel oluyor ise göz altı dolgusu faydalanın, yorgun ve çökük görüntü gider canlı uykusunu almış bir görüntü elde edersiniz.

Göz altı morluk ve kırışıklık var ise çözümünü göz altı mezoterapilerinde bulabilirsiniz. Doç.Dr Ahu Birol Kocaalp Kliniğinde filtresiz güzellik için gereken tüm teknolojiler mevcuttur.

Medikal cilt bakımımız ile filtresizde kusursuz görüneceksiniz. A vitamini içeren güçlü medikal cilt bakımı ile cildin ihtiyacını tespit eder ve o alanda iyileşme sağlar sizde olduğunuzdan daha iyi bir cilde kavuşursunuz cildiniz güzelleşir bunun yanında sağlıklı yaşam, düzenli uyku ve dengeli beslenmenin katkısıda unutulmamalıdır. Stresten olabildiğince uzak durarak cildimize ve kendimize değer verelim.

Cilt mezoterapisi

Altın iğne

Fraksiyonel lazer

Q switch lazer

Baby face lazer

Gençlik aşısı

Onda soğuk dalga terapisi

H 100 Gençlik aşısı

İnnea aqua ile lifting etkisi ve filtresiz güzellik için ve fiyat bilgisi için www.ahubirol.com ziyaret etmeyi unutmayın.

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir