Fraksiyonel Karbondioksit Lazer

featured

Youlaser dual atimli, en yeni teknoloji ile üretilmiş fraksiyonel hibrid bir lazerdir.

Son yıllarda ameliyatsız gençleşme oldukça popüler hale gelmiş olup, en kısa surede en etkin sonucu sağlayacak cihazı geliştirmek amacı ile son teknolojik yöntemler kullanılmaktadır

Youlaser farklı iki dalga boyunda ışık aynı anda kullanıldığında derinin yüzeysel ve derin katmanlarında kollajenizasyon yapımı uyarılır . İki dalga boyu birlikte uygulandığında yan etki olasılığı azalırken; etkinlik artar. Karbondioksit lazerde tedavi sonrası görülebilen deride koyu renkli lekeler; youlazer mt ile neredeyse sıfıra yakındır.

Lazerin fraksiyonel, cerrahi ve divatight başlıkları ile birçok farklı tedavi uygulanabilir, bunlar:

  • Ameliyatsız yüz gençleştirme , kırışıklık giderme.
  • Göz kapağında sarkma, deride gevşeme, elastikiyet kaybı,
  • Güneşe bağlı lekeler genişlemiş gözenekler
  • Deride bulunan her tür iz (ameliyat, travma, sivilce izleri ve gebelik sonrası oluşan çatlak ) başarılı şekilde tedavi edilebilir.
  • Cerrahi başlık ile vücudun her bölgesindeki et beni, siğil, güneşe bağlı oluşan keratozlar.
  • Divatight başlığı kadınlarda idrar kaçırma, vajinal rejuvenasyon

Mix atim özelliği sayesinde tüm cilt tiplerinde uygulama yapılabilir. Bu sayede İşlem sonrası iyileşme oldukça hızlıdır ve tedavi sonrası iş ve sosyal hayat kaybı minimum olmaktadır.

Tedavi sıklığına hastanın ihtiyacı, beklentisi, deri tipi değerlendirilerek hekim tarafından karar verilir. Uygulanacak seans sayısı izin derinliğe bağlı olarak değişiklik gösterir. Üç ayda bir uygulanacak tedavi ile iyileşme değerlendirilerek tedaviye devam edilir.

İşlem soğutucu eşliğinde uygulandığı için anestetik krem ihtiyacı olmamaktadır. Tolere edemeyen kişilerde anestetik krem uygulanabilir. İşlem sonrası 30 dakika soğuk uygulama yapılır. Tedavi uygulanan kişi bir hafta süre ile onarıcı krem kullanır. Dışarı çıkacağında güneş koruyucu krem kullanılması gerekir. Birkaç gün yüzde kızarıklık ve şişlik olur. Atış yapılan bölgelerde mikro kabuklar oluşur ve maksimum yedi günde tamamen normale döner. Tedavi sonrası etkinlik aylar içerisinde artış gösterir. Akut dönemde değişiklik olsa da tam olarak düzelme 6.ayda tamamlanır. İz tedavisinde iyileşme rejuvenasyon tedavisine oranla bir hafta daha geç olabilir.

Fraksiyonel Karbondioksit Lazer

Yorumlar kapalı.