Gıdı eritme tedavisi teknolojinin gelişmesiyle birlikte günümüzde sıkça kullanılan bir medikal estetik uygulamadır. Bu yazımızda Gıdı eritme tedavisiyle ilgili aşağıdaki sorulara cevap vereceğiz:

Gıdı eritme tedavisi hakkında Doç. Dr Ahu Birol Kocaalp görüşlerini aktardığımız yazımızı paylaşıyoruz.  Kilolu ya da zayıf her yaştan kadın ve erkek hastamızda görülen çoğunlukla genetik bir durumdur.

Kişiyi olduğundan yaşlı ve kilolu gösterir buda hastanın mutsuzluğuna sebep olmaktadır.

Psikolojik olarak gıdımız bizi rahatsız eder, daha çekici ve genç görünmek için ne yapmalıyız?

Son yıllarda bunun için geliştirilmiş uygulamalar kliniğimizde mevcuttur. Mezoterapi ile gıdı eritme ve Onda Soğuk Dalga Terapisi ile gıdı eritme fiyatları hakkında bilgi almak için www.ahubirol.com ziyaret etmeyi unutmayın.

Gıdı uygulamaları sayesinde daha genç ve çekici bir boyuna sahip olmak mümkün ve son yıllarda gıdı sıkılaştırmanın güzellik üzerindeki etkisi biraz daha öne çıkmış durumda. Örneğin; Onda Soğuk Dalga Terapisi, Cilt Mezoterapileri gibi gıdınızı giderecek birçok uygulama ile gıdı toparlamada mucizevi etkiler alabilirsiniz.

gıdı eritme

Gıdı eritme ne demektir?

Hastalarda gıdı sarkması olduğunda çene hattı (jawline) kaybolur, çene kemiği görünmez hale gelir ki bu da kişinin olduğundan daha yaşlı ve kilolu görünmesine neden olur. Gıdı, boynu daha kısa ve kalın gösterir ki estetik açıdan giderilmesi gereken bir rahatsızlık oluşturur.

Gıdı eritme ile ne olacak?

Gıdı sıkılaştırma sayesinde yüz hatları ortaya çıkar, boyun konturu belirgin hale gelir, boyun daha uzun görünür ve tüm bunların sonucunda doğal olarak yüz ifadesi gençleşir.

Gıdı eritme ne işe yarar?

Kişi olduğundan daha kilo vermiş ve zayıf görünebilir.

Ameliyatsız gıdı estetiğini acı eşiği düşük ve iğneli işlemlerden korkan hastalarımıza önermekteyiz.

Medikal estetik teknolojisi sayesinde ağrısız acısız, kesi ve dikiş olmadan, iyileşme dönemlerine gereksinim duymadan gıdı sıkılaştırmak mümkün mü cevabımız evet.

Ameliyatsız gıdı sıkılaştırma uygulamaları, estetik operasyonlara kıyasla daha düşük bütçelerde seyreder, hastalarımızın iş ve sosyal hayatına ara vermesi gerekmez. Birçok avantaj sağlıyor olması sebebiyle Onda Soğuk Dalga Terapisini ve gıdı mezoterapi tercih etmekteyiz.

Gıdı eritme ne kadar sürer?

İşlemler toplamda 10 ile 15 dakika sürer ağrı acı olmaz hasta sosyal yaşamına hemen döner.

Sağlıklı yaşam ve spor ile desteklenirse işlem kalıcılığı artar.

Fiyat bilgisi için www.ahubirol.com detaylı bilgi için ziyaret edebilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir