Nomor yöntemi sayesinde göz altlarındaki halka olarak yerleşen kararmalar, erkek kadın fark etmeksizin herkeste sık sık görülebilen bir sorunu ortadan kaldırılabilmektedir. Göz altı morlukları zamanla yaş almanın da etkisiyle oluşan torbalarla birlikte kişinin çok daha yaşlı görünmesine sebeptir. Bu durum herhangi bir sağlık probleminin belirtisi olmamakla birlikte kişinin görünüşündeki estetik sorunundan ibarettir.

Göz altı morluklarının sebebi nedir?

Birbirinden farklı birçok nedeni olabilen göz altı morlukları, cilt yapısı, beslenme, uyku düzeni, yorgunluk, alerji, yaş alma, genetik yapı gibi durumlara bağlı olabilir.

Göz altı morluk tedavisi nasıl yapılır?

Göz altındaki morlukları engellemek için öncelikle neden oluştuğunu belirlemek gerekmektedir. Genellikle yaş ve genetik yapılara bağlı olması durumunda Nomor yöntemi ile göz altı morlukları tedavi edilebilmektedir. Nomor yöntemi ameliyatsız, iğne kullanılarak yapılan bir tedavi şeklidir. İşlem yapılacak bölgedeki kan dolaşımını arttırmayı ve biriken ödemleri azaltmayı amaçlamaktadır. Bu şekilde morluk ve torbalar azaltılmaktadır.

Nomor yöntemi sayesinde morluk ve torbalar azaltılırken göz altı kırışıklıkları da giderilmektedir. İğne ile uygulanan malzeme hyalüronik asittir. Genellikle bir veya iki hafta arayla 4 seans boyunca tedavi sürdürülür. Sonuç olarak önceki görünüme oranla estetik olarak çok ciddi bir düzelme söz konusu olur.

Nomor yöntemi ile göz altı morluklarını yok etmek isteyenler detaylı bilgi ve nomor 2022 fiyatlarını öğrenmek için Doç.Dr. Ahu Birol Kocaalp ile iletişime geçebilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir