H-100 Gençlik aşısı, deforme olan, sarkan, kırışıklık oluşan, nemini kaybeden ve hasar gören ciltlerin tedavisinde kullanılmaktadır.

H-100 Gençlik aşısı, cildin nem kapasitesini arttırarak yaşa ve ciltteki hasara bağlı olarak cildin sentezleyemediği vitaminleri direkt olarak cilt altına ulaşmasını sağlamaktadır.

Cildin tüm vitamin ihtiyaçlarını karşılayan H-100 Gençlik aşısı, giderek canlılığını yitiren cildi tekrar taze ve parlak bir görünüme kavuşturmaktadır.

Cilt insanlarda ilk olarak göze çarpan detaylardan biridir ve kişinin yaşam stili, beslenme biçimi gibi birçok konu hakkında bilgi vermektedir.

Yeteri kadar özen gösterilmiş bir cilde, kozmetik ürünler uygulamak veya makyaj yapmak maalesef yeterli olmamaktadır. Makyajı güzel kılan, kullanılan ürünlerden ziyade iyi bakılmış bir cilttir. Yüz bölgesi kadar dekolte ve el bölgesi de oldukça önemlidir.

Hoş görünen bir dekolte bölgesi şık kıyafetler ile oldukça dikkat çekici olmaktadır. Sarkmış ve canlılığını yitirmiş bir dekolte bölgesine sahip kişiler tercihini dekolteli giysilerden yana kullanamamaktadır.

Bunun yanı sıra el bölgesi ise yaşımız hakkında en net bilgiyi veren bölgelerden biridir. Taze ve canlı görünüme sahip eller oldukça zarif görünmekte ve takılar ile süslendiğinde şıklığı tamamlayan öğelerden biri olmaktadır.

H-100 Gençlik aşısı sağladığı yenilenme etkisi nedeniyle son zamanların en başarılı ve en çok tercih edilen gençleştirme uygulamalarından biridir.

H-100 gençlik aşısı hangi bölgelerde kullanılmaktadır?

 • Yüz,
 • Boyun,
 • Dekolte ve
 • El bölgesinin onarılmasında kullanılmaktadır.

 

H-100 gençlik aşısı nasıl uygulanmaktadır?

H-100 Gençlik aşısı işlemi uygulanacak olan bölgeye lokal anestezik krem sürülerek işlem bölgesinin ağrı ve acı hissiyatı azaltılmaktadır.

Ardından antiseptik solüsyon yardımıyla işlem bölgesinin hijyeni sağlanmaktadır. Sonrasında uygulama bölgesindeki uygun noktalara ince uçlu iğneler ile H-100 aşışı enjekte edilerek işlem tamamlanmaktadır. İşlem sonrası ciltte geçici olarak kızarıklıklar meydana gelebilmektedir.

H-100 gençlik aşısı faydaları nelerdir?

 • İçeriğindeki hyaluronik asit ile cildin onarılmasını sağlar.
 • Cilde nem ve elastikiyet kazandırır.
 • Yüzde oluşan mimik çizgilerinin ve kırışıklıkların görünümü azaltır.
 • Yüz dokusunun sıkılaşmasını sağlar.
 • Deri altındaki kas dokusunu destekleyerek sarkmaların azalmasını sağlar.

 

H-100 gençlik aşısı kaç seans uygulanmaktadır?

H-100 Gençlik aşısının yaşa ve cildin hasar durumuna bağlı olarak 2-4 hafta ara ile 3-4 seans uygulanması gerekmektedir. Seans sayısı ve aralığı cildin durumuna, hastanın yaşına ve uygulama amacına göre değişiklik gösterebilmektedir.

 

H-100 gençlik aşısı etkisi ne zaman başlamaktadır?

H-100 Gençlik aşısının etkisi yaşa ve ciltteki hasara bağlı olarak değişiklik gösterse de, genellikle işlemin ardından 15 gün sonrası gözle görülür farklar olmaktadır.

 

H-100 gençlik aşısı sonrası dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

H-100 Gençlik aşısı uygulaması sonrasında ilk 24 saat şunlara dikkat etmek gerekmektedir:

 • Uygulama yapılan bölge yıkanmamalıdır,
 • Spor yapılmamalıdır,
 • Aşırı sıcak ortamlardan uzak durulmalıdır (solaryum, hamam, sauna vb.),
 • Alkol ve sigara kullanılmamalıdır,
 • Direkt olarak güneşe maruz kalınmamalıdır,
 • Bol su içilmeli ve işlem bölgesine buz uygulanmalıdır.

 

H-100 gençlik aşısı etkisi ne kadar sürer?

Cilt gençleşmesi sunan bu yöntemde bebeksi bir görünüme 2-3 seans (cilt yapısına göre değişebilir) tavsiye edilir ve etki 6-8 ay devam etmektedir. Cilt beslenmesi ile tekrarlanan uygulamalarda bu süre daha da artabilmekte cilt iyileşmesi görülmektedir.

H-100 gençlik aşısı fiyatı nedir?

Cilt gençleşmesi sağlayan bu vb. uygulamaların detayları ve diğer bilgiler için hızlı whatsapp iletişim hattımızı kullanabilirsiniz. Ortalama olarak işlem ücretleri ve uzman geri bildirimi için ulaşabilirsiniz.

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir