Patentli vortex (vakumlama ) teknolojisi ile cildin derinlemesine temizlenmesini sağlayan bir cilt bakim sistemidir. Klasik bakımlardaki kişisel farkları ortadan kaldıran FDA onaylı bir medikal bakım sistemidir.ABD’de en iyi cilt bakim cihaz ödülü almıştır.

Cildin yüzey tabakalarında gözenek temizleme, siyah nokta giderme, yüzeydeki ölü hücre temizliği ile cildin canlandırılmasını sağlar.

Benzersiz serum iletim sistemi ile etkisini anında hissedebileceğiniz gözle görülür, uzun sureli kalıcı çözümler sunar.

Özel ödüllü serumları ile cilt tonu eşitsizliklerini giderir, ciltte canlılık ve parlaklık sağlar. Düzenli uygulandığında elastikiyet kaybını hafifletir. Cildinin cansız ve sağlıksız göründüğünü düşünüp oluşmaya başlayan ufak kırışıklıklardan şikayet edenler için uygun bir uygulamadır. Klasik protocol dışında lekeli ciltler ve olgun ciltler için farklı protokoller sunar.

Yaklaşık 30 dakikada oldukça konforlu, acısız bir uygulamadır. Nadiren kısa süreli hafif bir kızarıklık dışında uygulamadan hemen sonra parıltılı bir cilt görünümü elde edilir. Önerilen seans şayisi 15 gün ara ile 4-6 seanstır . Tedaviden hemen sonra beklemeden makyajınız yapabilir ve günlük aktivitelerinize dönebilirsiniz. Yazın deniz, güneşten dolayı yıpranan cildin kısa hazırlanması için idealdir.