Jawline dolgu nasıl yapılır?

Jawline dolgu veya çene dolgusu nedir?

2022 jawline dolgu fiyatları?

2022 çene dolgusu fiyatları?

Yüzümüz ve cildimiz bizim en değerli aksesuarımız…herkes fotoğraflarda gördüğü kişilere ve ünlülere benzemek istiyor bunun içinde bize elinde fotoğraf ile gelen hastalarımız bile oluyor. Her gördüğümüz medikal estetik yöntemi bizim için uygun olmayabilir en önemlisi uzman doktora danışmak ve kişiye ve yüzüne en uygun olan medikal estetik tedavisine karar vermek önemlidir.

Kimi zaman Hollywood çenesi kimi zaman çene estetiği kimi zaman jawline dolgu olarak da bilinen son yıllarda oldukça öne çıkan bir medikal estetik uygulaması var, jawline dolgu nedir ne işe yarar Doç.Dr Ahu Birol Kocaalp olarak biraz bu işlemden bahsedelim.

Jawline dolgu , Çene estetiği nedir?

Jawline dolgu, çene ucundan kulak önlerine kadar uzanan dolgu uygulamasıdır. … Çene hattına ve çene ucuna yapılan dolgu sayesinde yüzün daha çekici ve estetik görünmesi sağlanır. Bu uygulama erkek hastaları istedikleri masküler ve erkeksi görüntüye ulaştırırken, kadın hastalarımız istediği kadınsı ve çekici yüz hattını elde eder. Jawline dolgu, çene hattı dolgusu olarak da tabir edilir ve çene kontürünü belirginleştirir.

Cildin ihtiyacına yönelik uygun dozda yapılan jawline (çene) dolgusu en az 1 sene kadar yüzde kalabiliyor buda hasta memnuniyeti açısından oldukça önemlidir.

Jawline dolgu işlemi sırasında ağrı ve acı oluyor mu?

Çene dolgusu hyaluronik asit ile dolgu yapıldığı durumlarda ağrısızdır. Hastaya muayene öncesi anestezik krem sürülür, yaklaşık yarım saat içerisinde hasta enjeksiyondan en az acı duyacak seviyeye gelir ve Doç.Dr Ahu Birol Kocaalp Kliniğinde uygulamayı gerçekleştirmiş oluyoruz…

Jawline dolgu yani çene dolgusu ile ilgili daha fazla bilgi için www.ahubirol.com ziyaret etmeyi unutmayın

Jawline dolguyu sadece estetik açıdan düşünmemek gerek sağlık açısından eğer bir simetri veya şekil bozukluğu var ise çene dolgusu ile ameliyatsız şekilde çene dolgusu gerçekleştirilebilir. Bu problemlere örnek verecek olursak, Kazalar ve travmalara bağlı olarak doku kayıpları ve şekil bozuklukları dolgu uygulamaları ile giderilebilen diğer şikayetlerdir. Aynı şekilde zamanla yaşa bağlı olarak çene dokusunun zayıflaması problemi jawline dolgu ile giderebildiğimiz diğer hasta şikayetlerimizden biridir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir