Microblading nedir?

featured

Güzelliğini önemseyen kadın hastalarımız için kaş güzelliği de oldukça önemlidir. Çünkü kaşlar yüzümüzdeki ifadeyi belirler. Daha etkileyici bakışlar için kaşların yüzümüze uygun olarak tasarlanması oldukça önemlidir. Yanlış teknikle uygulanan ve yüzün altın oranı belirlenmeden yapılan kaşlar hayal kırıklığı ve pişmanlık olabilir. İşte microblading bunun için var.

Yoğun iş hayatımızda seyrek ve düzensiz olan kaşlarımızı kimi zaman kaş kalemi, kaş farı gibi kozmetik uygulamalarla her gün doldurup şekil vermek birçok kadın hastamıza zor gelmektedir. Bazen ise yanlış kaş alımları ile kaşlarımız küser ve seyrelir , kurtarılması daha zor bir hal alır. Bu durumda ne yapacağını bilemeyen hastalarımıza microblading önermekteyiz Doç.Dr. Ahu Birol Kocaalp olarak.

Kirpik lifting nedir?

Microblading fiyatları? Kirpik lifting fiyatları?

Microblading kaş fiyatları?

Microblading Nedir?

Ne yapacağınızı bilmiyorsanız kıl tekniği denilen microblading ile kaşlarınızı kurtarmak çok kolay.

Microblading kıl tekniği kaş nasıl yapılıyor?

Bu işlem kaşların arasındaki ve çevresindeki boşluklara kalıcı makyaj boyası ile kıl görünümlü çizgilerin yerleştirilmesi işlemidir. Yani aslında kaş kıllarınızın yanına, kaşlarınız ile aynı renkte ve aynı yönde kıllar çiziliyor. Bu çizim yapılırken kalıcı makyaj boyaları ile yapıldığından uzun süreli olarak kullanabiliyorsunuz. Cildin üst tabakasına çizilen bu kıl görünümlü çizgiler karşıdan bakan kişi tarafından ayırt edilemiyor. Böylece doğal görüntü bozulmadan yapaylık olmadan harika kaşlar elde etmiş oluyoruz..

Kimler Microblading tercih edebilir?

Kaşları seyrek, çok açık renkte ve şekilsiz olan tüm kadın hastalarımız microblading kaş yaptırabilirler.

Micro blading kıl tekniği kalıcılık süresi ise oldukça uzundur…

İşlemin 1 sene kalıcı olması gibi bir süre amaçlıyoruz…

Fakat cilt yapısına bağlı olarak sürenin artıp azalacağı da unutulmamalıdır…

Bu süreyi belirleyen diğer bir kritik faktör ise cilt tipi. Kuru ciltlerde işlemin kalıcılık süresi, yağlı ve gözenekli ciltlere göre daha uzundur.

Microblading kaş tasarımı ile ilgili fiyat bilgisi almak için www.ahubirol.com ziyaret etmeyi unutmayın…

Kaşımız yüzümüzün en önemli aksesuarı ona en iyi şekilde bakalım uzman olmayan kişilere microblading gibi önemli bir işlemi kesinlikle yaptırmayalım…

Microblading nedir?

Yorumlar kapalı.