ND yag lazer nedir?

featured

ND yag lazer ne işe yarar?

ND yag lazer fiyatları?

2022 ND yag lazer fiyatları?

Kılcal damar tedavisi nedir?

ND yag lazer kılcal damar ve varis nedenli olumsuz görüntüden kurtulmak için uzmanların tavsiye ettiği, bilimsel olarak bilinen en iyi yöntemdir. Kılcal damar ve varis görüntüsü sadece estetik açıdan değil sağlık açısında ele alınması gereken bir sağlık durumudur.

ND yag lazer damar çatlamalarında, kılcal damar ve varis hastalıklarında başarı ile kullanılabilir. Uzun dalga boyu nedeniyle derin dokulara inebilir. Bu sebeple bacak damar çatlamalarında başarı ile kullanılabilir. Nd yag lazer kalın yüz kılcallarında ve derin yerleşimli doğum lekesi tedavisinde etkili olabilir. Açık veya koyu tenli kişiler farketmeksizin kılcal damar tedavisi ve varis tedavisi nd yag lazer ile yapılabilir.

Nd yag Lazerle kılcal damar tedavisi yan etkileri geçici kızarıklık, morluk ve ödem olabilir. Koyu tenli kişilerde dikkatli olunmalıdır. Damar alanında geçici renk değişikliği olabilir.

Hastalarımızda en sık yüz bölgesinde kılcal damar ve bacak bölgesinde kılcal damar sorununa rastlamaktayız Doç.Dr Ahu Birol Kocaalp kliniğine Nd yag lazer ile kılcal damar tedavisi uygulanmaktadır.

Biz hastalarımıza işlem sonrası sıkı giysiler giymemeyi önermekteyiz. İşlem sonrası oluşacak kızarıklık,ağrı,ödem gibi şikayetler ile ilgili korkulacak herhangi bir durum yoktur.

Kılcal damar tedavisi nasıl uygulanır?

Kalıtsal özellikler, hamilelik, cildin yaşlanması, aşırı güneş ışığına maruz kalma, ani alınan kilolar, giyilen dar kıyafetler ve tercih edilen sıkı çoraplar, gereğinden az sıvı tüketimi gibi faktörler kılcal damar oluşumunu tetiklemektedir. Fakat bunlara rağmen kılcal damarların asıl oluşum sebebi henüz bilinmemektedir. Kadın hastalarımızda daha sık rastlamaktayız kılcal damar problemlerine.

Hastalarımızın endişe etmemesi açısından nd yag lazere ek olarak diğer tüm tedavi yöntemlerinde de soğutma tekniği ve ağrı kesici kremlerin yardımını almaktayız.

En çok rastladığımız bölgelerden olan burun kenarlarında ve yüzdeki istenmeyen damar genişlemelerinde ve genelde kadınlarda görülen bacaktaki yüzeysel kılcal damar ağlarında Nd YAG lazerler, tek seansta bile gözle görünür belirgin başarı sağlamaktadır. Kaç seans tedavi uygulanacağı hastalığın yoğunluğuna göre değişmektedir.

Nd yag lazer ile ilgili fiyat bilgisi almak için www.ahubirol.com ziyaret etmeyi unutmayın.

ND yag lazer nedir?

Yorumlar kapalı.