Elektromanyetik dalgalar tarafından yönlenen ve yüksek frekanstaki akıllı mikrodalgaları kullanan selektif bir vücut şekillendirme yöntemidir. Sistemin en büyük farkı sadece yağ hücrelerini hedef alması, güvenli, etkili ve invazive olmayan bir şekilde etki göstermesidir. Mikrodalga teknolojisi ile inatçı yağ hücrelerine yüksek etki görülmekte, ilk uygulamadan itibaren yağ hücrelerini tahrip etmektedir, Onda’nın etkisi tek seansta bile belli olmakta ve seans süreleri ortalama 10 dakikada tamamlanmaktadır. Özel bir teknoloji ile üretilmiş başlık içerisindeki soğutma sistemi sayesinde tedavi uygulanan kişi ağrı, acı hissetmemektedir..

ONDA; Selülit, bölgesel incelme ve sıkılaşmada etkili olan dünyadaki tek sistemdir. 2018 en yenilikçi estetik cihaz teknolojisi ödülüne sahiptir.

Onda’nın Farkı Nedir?

Etki mekanizması tüm sistemlerden farklıdır. Vücudumuz için belirli görevleri olan ve bir organ sayılan yağ hücrelerini yok etmek; olası istenmeyen riskler oluşturabilir. Onda’nın etki mekanizması ise hücreleri yok etmek yerine, bu hücrelerin doğal metabolizmasını uyararak eski hallerine döndürmek esasına dayanır, bu teknoloji ile çalışan tek cihazdır.

Kullanım Alanları Nelerdir?

Lokalize yağ tedavisi: deri altı yağ dokusunda hücre zarında hasar meydana gelir. Bunun sonucunda akışkan hale gelen yağ, idrar yolu ile vücuttan atılır

Selülit tedavisi: Yağ globulleri arasında bulunan fibröz bantları hedef alarak portakal kabuğu görünümünü ortadan kaldırmaktadır.

Deri sıkılaştırma: tedavi sonucunda deri altında kollajende kısalma ve yeni kolajen oluşumu hedeflenmektedir.