Soprano Ice Titanium

featured

Soprano Titanium Buz Lazer

İstenmeyen tüylerle mücadele için en etkili ve kalıcı çözüm lazer epilasyondur. Titanium Buz Lazer Epilasyon, 1997 yılında Amerikan İlaç ve Gıda Dairesi FDA (Food and Drug Administration) tarafından onaylanmış güvenli bir uygulamadır.

Buz Lazer Epilasyon Selektif Fototermoliz prensibiyle etki eder. Hedef doku lazer ışınını absorbe eder ve absorbe edilen lazer ışını çevre dokulara hasar vermeden hedeflenen yapılarda hasar yaratır. Lazer epilasyonda hedef doku kıl köküdür. Kıla rengini veren melanin pigmenti lazer ışınını absorbe ederek kıl köküne iletir. Lazer enerjisi kıl kökünde hasar yaratır. Her seansta biraz daha hasar gören kıl kökü ilerleyen seanslarla birlikte kıl üretemeyecek duruma gelir.

Kliniğimizde lazer epilasyon için Soprano Titanium sistemi kullanılmaktadır.

 

Soprano Titanium Lazer Epilasyon Tedavisi

Soprano Titanium 3 dalga boylu lazer epilasyon sistemidir:

755 nm Alexandrite, 810 nm Diyot, 1064 nm Nd:YAG

Üç dalga boyunun avantajı ile kıl folikülündeki farklı derinlikleri ve farklı anatomik yapıları hedefler. Üç dalga boyunun farklı emilim ve penetrasyon seviyeleri tüm cilt ve kıl tiplerinde etkili lazer epilasyon yapılabilmesini sağlar. Bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde güvenle uygulanabilmesi 4 mevsimde lazer epilasyona olanak tanır. Bu 3D teknolojisi ile ince kıllarda da etkili sonuçlar alınır.

Soprano Titanium ICE PLUS soğutma sitemine sahiptir. Bu gelişmiş soğutma sistemi cildi tüm uygulama boyunca soğutur, serinletir ve yan etki riskini minimuma düşürür. Cilt sürekli serin tutulduğu için cilt yüzeyi korunur. Ciltte yanık, hiperpigmentasyon (renk koyulaşması) ve/veya hipopigmentasyon (renk açılması) oluşma riski yok denecek kadar azdır. Lazer epilasyon seanslarının masaj konforunda geçmesini sağlayan bu sistem neredeyse tamamen ağrısızdır. Yüksek hasta konforunu sunan Soprano Titanium, 4 Quattro tedavi başlığına sahiptir.

Soprano Titanium buz lazerin avantajları nedir

  • FDA Onayına Sahip Güvenli Bir Sistemdir
  • Soprano serisinin en son geliştirilen lazer epilasyon cihazıdır
  • ICE PLUS Gelişmiş Soğutma Sistemi ile Yüksek Hasta Konforu Sunar
  • Ağrısız, Acısızdır
  • Yan Etki Riski Minimumdur
  • Yaz Ayları Dahil Tüm Mevsimlerde Uygulama
  • Bronz Ten Dahil Tüm Cilt Tiplerinde Güvenli
  • İnce Kıl Dahil Tüm Kıl Tiplerinde Etkili
  • Önerilen Seans Sayısı: (Hormonal bir problem yoksa)

Soprano Titanium Buz Lazer hangi sıklık ile uygulanır

Vücut: 6 hafta ara ile 6-8 seans

Yüz: 4-6 hafta ara ile 10-12 seans

  • Özel Yüz Ucu: Tedavi başlığına takılan bu özel uç burun, kulak içi gibi ulaşılması güç alanların, kaş üzeri gibi hassasiyet gerektiren bölgelerin epilasyonunun kolay ve hızlı bir şekilde yapılmasını sağlar.
Soprano Ice Titanium

Yorumlar kapalı.