Erkekler için spor yapmadan kas yapma yöntemleri?

Kadınlar için spor yapmadan kas yapma yöntemleri?

Spor yapmadan kas yapmak mümkün mü?

En kolay kas yapma yöntemleri nelerdir?

Spor salonlarında saatler geçirmeden kolay kas yapabilirsiniz diyebiliyoruz bazılarınıza bu hayal gibi gelsede Doç. Dr Ahu Birol Kocaalp kliniğinde spor yapmadan kas yapmak mümkün…

Çoğumuzun hayali yağsız ve kaslı bir vücuda sahip olmak bu istek kadın ve erkek hastalarımızın ortak sorunu diyebiliriz.

Fit vücudun temeli ise kas oranımızın yağ oranına göre daha fazla olmasıdır. Özellikle yaz aylarının yaklaşmasıyla beraber fit bir vücuda sahip olmak isteyenler hızlı bir şekilde forma girmenin yollarını ararlar. Kas gelişimi normal şartlarda çok hızlı olmamaktadır ve sabır gerektirir. Bununla uğraşmaya vakti ve sabrı olmayan hastalarımız için son teknolojik cihazlar ile yattığınız yerden kas yapmak hayal değil.

Vücut sisteminde özellikle kas kütlesi açısından yapılmaya çalışılan değişiklikler zaman alır, ancak vücut geliştirme için çaba sarf ediliyorsa ve aydan aya belirgin boyut artışları görülmüyorsa ve umudunuzu kaybettiyseniz kas yapma cihazları ile kas yapmak mümkün…

Kas yapmak kolay bir süreç değildir uygun beslenme ve spor ile uzun süreli programlar ile desteklenmek zorundadır.

Vücut geliştirme ile ilgilenen ve fit bir vücuda sahip olmak isteyen hastalarımız için Doç. Dr Ahu Birol Kocaalp kliniğinde en kolay şekilde kas yapmak mümkündür. Yaklaşık yarım saatinizi ayırarak ve beslenmenize de aynı oranda dikkat ederseniz kliniğimizde yattığınız yerden kas kütlesi oluşturabilirsiniz.

Anestezi olmadan ve ağrı acı hissetmeden kas yapmak son teknoloji cihazlar ile hayal değil.

En hızlı kas yapmak için ve cihaz ile ilgili bilgi almak için www.ahubirol.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir