Stresten saç dökülmesi, beslenme, genetik faktörler gibi birçok sebebe bağlı olarak gerçekleşebilir. Bunu öncelikli olarak doğru araştırmak gerekir.

Saç neden dökülür?

Saç dökülmesi sebebini bulup kişiye özel saç dökülmesi tedavisi uygulamak başarı yakalamak için çok önemlidir.Bazı durumlarda muayene ile verilen ilaç,krem ve losyonlar saç dökülme tedavisine yeterli gelmeyebiliyor. Doğru tedavi yöntemleri için Doç.Dr Ahu Birol Kocaalp kliniğinden randevu oluşturabilirsiniz.

Regenera Activa nedir?

Saç mezoterapisi nedir? Saç mezoterapisi fiyatları?

Saça en iyi gelen vitaminler nelerdir? Stresten saç dökülmesi için ne yapmak gerekir?

Saçlarımız kadın ve erkek en önemli aksesuarımız onlar ne kadar güçlü parlak gür ve güzelse o kadar alımlı ve güzel hissediyoruz. Bazı nedenler ile saçlarımız eski canlılığını yitirir ve sönük cansız mat olur ve saç dökülmesi yaşayabiliriz. Doç.Dr Ahu Birol Kocaalp Kliniğinde saç dökülmesi saç mezoterapisi saç prpsi ve regenera activa ilgili herşeyin cevabını bulmak çok kolay.

Saç Prp nedir?

Saç prp uygulaması için öncelikle hastadan alınan kana ihtiyaç duyuyoruz. Daha sonra kanın özel bir işlem ile plazmalarından ayrılır ve saça derisine enjekte edilir.içinde büyüme faktörleri bulunmaktadır saç gelişimine ve saç büyümesine destek olur.Prp tedavisi sadece saç için değil cilt yenileme ve cilt gençleştime içinde oldukça etkilidir. Saçlar cansız kuru ve mat olmaz parlak canlı olur. Saç dökülmesini giderir ve kellikten korkan kişiler için başlangıç aşamasında çok önemli bir tedavidir. Kellik ve dökülme korkusu yaşayan kişiler için saç prp oldukça önemlidir saça kaybettiği vitaminleri geri verir.

Saç prp fiyatları?

Saçlar tamamen dökülmedi ise saç prp ile ilgili fiyat bilgisi almak için www.ahubirol.com ziyaret etmeyi unutmayın.

 

Saç PRP tedavisi yanında Regenera Activa Kök hücre tedaviside saç dökülmesi ve kellik korkusu olan hastalarımızın imdadına yetişiyor.

Regenera Activa Nedir? Ne kadar etkilidir?

Doç.Dr Ahu Birol Kocaalp regenera activa anlatıyor.Erkek tipi saç dökülmesi olan kişiler için oldukça etkili bir kök hücre tedavisidir. Regenera Activa sistemi bu sağlıklı ve güçlü saç köklerinden özel bir hücre süspansiyonu hazırlayarak problemli saçlı deri bölgelerine bir süspansiyon uygulanır ve buradaki hasta ve cansız saç köklerine destek olması sağlanır.Regenera Activa nasıl uygulanır?

Kulak arkası bölgedeki saçlardan 3-4 adet saç kökü acısız ve ağrısız şekilde alınır. Alınan bu saç kökleri Regenera Activa sisteminde özel bir süper hücre süspansiyonuna dönüştürülerek tamamen kendi dokunuzdan özel bir saç dökülme tedavisi hazırlanır. Tedavi genelde tek seanstır.

Saç mezoterapisi saç prp ve regenera activa ile ilgili fiyat bilgisi almak için wwwa.ahubirol.com ziyaret edebilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir