V SHAPE UYGULAMASI NEDİR ?

V Shape,  yüz şekillendirme, çene, boyun ve gıdı bölgesindeki elastikiyetini kaybetmiş dokuyu toparlamak ve sıkılaştırmak için geliştirilmiş FDA onaylı bir teknolojidir.

Gençlik yıllarında ‘V’ şeklinde olan yüzümüzde çene ve alt yüz bölgesi sıkı ve dar, elmacık kemikleri belirgindir. Yaşlanma ve kilo alımıyla yerçekiminin de etkisi ile yüzümüzün alt kısmı genişler, daha yuvarlak bir görünüm alır.

Bu durumda patentli teknolojisiyle V Shape istenmeyen bu görünümü düzeltmek amacı ile uygulanabilir.

V SHAPE HANGİ TEKNOLOJİYİ KULLANMAKTADIR?

Radyofrekans ve soğuk ultrason teknolojisi bir arada kullanılır.  V shape yönteminde önce soğuk seçici ultrason akustik dalgaları ile lüzumsuz ve fazla oluşmuş yağ hücreleri tahrip edilir. Sonrasında ise radyo frekans yöntemiyle cilt ve cilt altı bağ dokusu yüksek ısı ile uyarılır.

V SHAPE UYGULAMASI NASIL ETKİ GÖSTERİR ?

İşlem sonrasında gerçek bir yara olmadan bir yara iyileşmesi süreci başlar. Bol miktarda üretilen kollajen dokuyu güçlendirerek ve cildi sıkılaştırır, düzgünleştirir, parlak bir görünüm kazandırır.

İŞLEM ESNASINDA ACI AĞRI DUYAR MIYIM?

Kırışıklık, yüz germe, gıdı eritme, göz çevresi kırışıklarını giderme işlemleri VShape ile ağrısız, kısa sürede ve tatmin edici sonuçlarla yapılıyor.

V SHAPE UYGULAMASI NE KADAR SÜRER?

Tedavi her seans için 20-25 dakika sürer ve  acı ağrı hissedilmez,. ilk seanstan itibaren etkinlik görülebilir. Problemin yoğunluğuna göre 4/6 seans uygulama yapılabilir.

V SHAPE HANGI SIKLIKLA UYGULANIR?

VShape ameliyatsız yüz germe teknolojisi, ideal olarak haftada bir kez uygulanır. Alınan sonucu korumak adına takip eden yıllarda sadece 1 kez uygulanması yeterli olmaktadır.